top of page
pozadie-cievne-lezie.jpg

Najlepšie výhody

Len od nás získavate tie najlepšie výhody a to hneď niekoľkonásobne. Ako naši verní klienti môžete využiť zaujímavé ponuky v špeciálnej kombinácii DC DOUBLE. 
Len od nás získavate ten najkrajší Vianočný darček.
dermacik

Len u nás získavate nie len celý december 2023 ale aj 

február 2024 darček pre Vás a celú Vašu najbližšiu rodinu:

Jednu bezplatnú dentálnu hygienu spojenú s prehliadkou s RTG vyšetrením na našom oddelení DENTALCENTER.

1

2

dental logo
dental logo

V DENTALCENTER Vám poskytneme špičkovú dentálnu hygienu, ktorá je jednou zo
základných metód prevencie zubného kazu a zápalu ďasien.

S dentálnou hygienou zároveň

získate kvalitnejší životný komfort a zvýšené sebavedomie. Len u nás si vychutnáte príjemný pocit, užijete si našu kvalitnú starostlivosť o vás, zrelaxujete a odnesiete si žiarivejší a zdravší úsmev.

 

Ústna hygiena

je profesionálne čistenie zubov spôsobom odstránenia zubného kameňa, nad aj pod ďasnových zubných usadenín a vyhladenie povrchu koreňa, nepoškodzuje zubnú sklovinu a odstráni tmavý povlak.


Zubný kameň sa odstraňuje

pomocou ultrazvukových strojov a špeciálne prispôsobených násad. Tento postup nepoškodzuje zubnú sklovinu a je bezbolestný. V prípade potreby ultrazvukového čistenia a odstránenia kameňa pod ďasnami môže DENTALCENTER použiť aj operačný mikroskop pre lepšiu vizualizáciu a skvalitnenie služieb.


Zuby sa leštia

pomocou špeciálnych násad (kefiek, gumených hláv) a rôznych leštiacich pást, aby bol povrch zuba hladký a aby sa na ňom čo možno najdlhšie nevytvoril nový povlak. Na konci procedúry sa zuby potrú fluórom, aby sme posilnili sklovinu a znížili ich citlivosť. Zvláštnu pozornosť v DENTALCENTER venujeme hygienickým lekciám, na ktorých vyberáme individuálne výrobky ústnej hygieny pre domáce podmienky a vyučujeme správnu techniku čistenia zubov.


Nezabúdajte že,

dentálna hygiena je jednou zo základných metód prevencie zubného kazu a zápalu ďasien. Investíciou do kvalitnej profesionálnej dentálnej hygieny výrazne klesajú vaše náklady na ďalšiu starostlivosť o chrup.

K bezplatnej dentálnej hygiene získavate v kombinácii DC DOUBLE

až 50% zľavu na akékoľvek ošetrenie v rámci záchovnej stomatológie.

Ošetrenie dentálnou hygienou môžete doplniť pomocou záchovnej stomatológie v DENTALCENTER. Hlavným cieľom záchovnej stomatológie je zuby chrániť.

Záchovná stomatológia je základná stomatologická disciplína a jej náplň tvorí prevencia a terapia zubného kazu a jeho následkov, teda zápalu zubnej drene, zápalu ozubice, okostice, dentálnych fokálnych infekcii. Záchovná stomatológia je odbor zubného lekárstva, ktorý sa zaoberá aj vyplňovaním defektov zubov, ako napríklad plombami alebo koreňovými výplňami.

 

Len na našich klinikách DENTALCENTER Vám poskytneme špičkovú starostlivosť o Vaše zuby.

 

Len u nás, v našich vynovených príjemných a estetických priestoroch, si vychutnáte príjemný pocit našej starostlivosti o vás, zrelaxujete a odnesiete si žiarivejší a zdravší úsmev.

Kontakt

web: dentalc.sk

web: plasticcenter.sk

OC RETRO Ružinov

Nevädzová 6 

821 01 Bratislava

OC MLYNY

Štefánikova trieda 35/61 

949 01 Nitra

Tajovského 17

040 01 Košice

derma logo

DERMACENTER

kosice@dermacenter.sk

055 / 221 11 25

derma logo

DERMACENTER

nitra@dermacenter.sk

037 / 221 11 13

plastic logo

PLASTICCENTER

kosice@plasticcenter.sk

055 / 221 11 26

dental logo

DENTALCENTER

nitra@dentalc.sk

037 / 221 11 15

vasedc
bottom of page